Gallery not found. Please check your settings.]

Wenecja 2011

Wenecja 2011 plener rysunki oraz akwareli w WENECJI

Wiedeń – Padwa – Florencja – Wenecja

 

Termin 17.07.2011r. – 29.07.2011r.


PROGRAM:

DZIEŃ 1 – Wyjazd z Lublina o godz.6.00 przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch po drodze krótki objazd Wiednia i obejrzenie najważniejszych zabytków przy Ringstrasse (Ratusz, Parlament, Opera, Pomnik Straussa, Hoffburg)

DZIEŃ 2 – Przejazd przez Włochy do Padwy, zwiedzanie: Il Santo – bazylika św. Antoniego z grobem Świętego, Uniwersytet, Piazza delle Erbe z Palazzo della Ragione, Prato delle Valle; pomnik Gattamelaty, spacer ulicami miasta, przejazd na camping do Wenecji, zakwaterowanie, nocleg

DZIEŃ 3 – przejazd do centrum Wenecji, zwiedzanie: Plac i Bazylika św. Marka, dzwonnica, Pałac Dożów, Mostek Westchnień spacer uliczkami do Mostu Rialto i placu Roma, a następnie powrót na camping, nocleg.

DZIEŃ 4 – 7 Warsztaty rysunkowe w centrum starej Wenecji

DZIEŃ 8 – We wczesnych godzinach rannych wyjazd do Florencji, zwanej kolebką renesansu, zwiedzanie miasta: Bazylika Santa Croce z grobami sławnych florentyńczyków, m. in. Michała Anioła, Macchiavellego, Dantego, Galileusza; Katedra Santa Maria del Fiore i baptysterium; Piazza della Signoria z Palazzo Vecchio; Ponte Vecchio – słynny Most Złotników; Piazza della Signoria i Galeria degli Uffizi powrót na nocleg do Wenecji;

DZIEŃ 9 – 11 Dalszy ciąg warsztatów rysunkowych , w godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku Polski

DZIEŃ 12 Powrót do Lublina w godzinach wieczornych.

Cena 1080 zł i 185 EUR – jedziemy w grupie 40 uczestników

Cena zawiera: Transport komfortowym autokarem, 10 noclegów w domkach na campingu, opieka pilota – przewodnika na całej trasie, opieka prowadzących zajęcia z akwareli i rysunku ubezpieczenie KL i NNW, podatek VAT.